نوین‌پرداز ژیرو
توسعه نرم‌افزار
Web Application Development
and
Web Design
دستاوردهای ژیرو
شرکت نوین پرداز ژیرو، حدود یک دهه پیش توسط شماری از اعضای هیئت علمی دانشگاه و فارغ‌التحصیلان توانای مهندسی کامپیوتر تاسیس شد و در سال‌های بعد، به توسعه و تکمیل تیم اجرایی خود پرداخت.
به دلیل عدم وجود سیستم‌های اطلاعاتی و مدیریتی خوب در بازار و یا وجود ضعف جدی در سهولت کار با برنامه‌های موجود و پشتیبانی ضعیف آن‌ها، ما در ژیرو، با این هدف وارد این حوزه شدیم که به تولید و عرضه سیستم‌های نرم‌افزاری تحت وب باکیفیت بالا و پشتیبانی عالی بپردازیم .
 
در سال‌های نخست، ما هم در این زمینه با ضعف، سردرگرمی و چالش‌های زیادی روبرو بودیم. اما امروز پس از سال‌ها تجربه، تلاش مستمر و توسعه نیروهای فنی (با تجربه عملی و تحصیلات بالا، از کارشناسی گرفته تا دکتری) توانسته‌ایم سیستم های تحت وب متعددی را با کیفیت قابل قبول، در اختیار ده‌ها موسسه و سازمان دولتی از جمله دانشگاه‌های اصلی غرب کشور، وزارت آموزش و پرورش و صندوق بیمه کشاورزی کشور قرار دهیم و از آن‌ها به خوبی پشتیبانی کنیم.
اهون رادی
رییس هیئت مدیره
برنامه نویس
فرهاد یزدان‌پناه
نایب رییس هیئت مدیره
برنامه نویس
اسرین هنرور
مدیر امور مالی
زهدیه قادری
برنامه‌نویس
ژوان ابراهیمی
برنامه‌نویس
ستار امیری
برنامه‌نویس
پشتیبان
صنعان مارابی
برنامه نویس
سهند مجیدی
برنامه نویس
اکنون ژیرو عضو سازمان نظام صنفی کشور و دارای پروانه واحد فنی- مهندسی از سازمان صنایع و معادن است و در تمام قراردادهای خود موفق به کسب گواهی حسن انجام کار شده است. ما در ژیرو در سال 89 توانستیم به عنوان یکی از تعاونی‌های برتر سال در استان کردستان انتخاب شویم، در سال 93 در لیست شرکت‌های دانش بنیان کشور قرار بگیریم، و همچنین در سال 94 علاوه بر اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت، ما را به عنوان واحد نمونه تولید نرم‌افزار استان مورد تشویق قرارداد، پارک علم و فناوری کردستان نیز ما را فناور برتر معرفی نمود. و در اردیبهشت 95 مدیر عامل شرکت ژیرو در نخستین جشنواره استانی کارآفرین‌برتر دانشگاهی به عنوان کارآفرین برگزیده انتخاب شد.
ژیرو در کُردی به معنای دانای کوچک است.
COPYRIGHT © 2006-2021 Jiro. All rights reserved