دانشگاه کرستان
 
درباره دانشگاه کردستان
دانشگاه کردستان شامل 8 دانشکده شامل دانشکده علوم پایه، دانشکده زبان و ادبیات، دانشکده علوم انسانی و اجتماعی، دانشکده کشاورزی، دانشکده مهندسی، دانشکده منابع طبیعی، دانشکده هنر و معماری و دانشکده مهندسی و علوم پایه بیجار می‌باشد.
اولین دانشکده در دانشگاه کردستان، دانشکده علوم پایه است که در سال 1352 تاسیس گردید.
در مجموع شامل 51 گروه آموزشی، حدود 350 نفر عضو هیئت علمی و نزدیک به 11هزار دانشجو می‌باشد.
از افتخارات دانشگاه کردستان در سال 1397 می‌توان به کسب رتبه 301 به بالا در سیستم رتبه‌بندی اثرگذاری جهانی (World Impact Ranking) تایمز، رتبه 10 بین دانشگاه‌های کشور در رتبه‌بندی نیچر ایندکس (Nature Index)، رتبه 32 کشوری در رتبه‌بندی ISC سال 2018 و همچنین کسب رتبه 33 کشوری و 676 جهانی در سال 2018 بر اساس رتبه‌بندی موسسات سایماگو(Scimago Institution Ranking)اشاره کرد و همچنین موفق به کسب رتبه اول بر اساس ارزیابی دانشگاه‌ها در فعالیت‌های علمی بین‌المللی در بین دانشگاه‌های بزرگ کشور در سال 1396 شده است. شایان ذکر است، دانشگاه کردستان در جدیدترین لیست رتبه‌بندی دانشگاه‌های جوان جهان تایمز2021، موفق به کسب رتبه 165 شد.
این دانشگاه دارای یک نفر عضو یک درصد دانشمندان برتر جهان، دو نفر عضو یـک درصد دانشـمندان برتـر کشـورهای جهـان اسـلام و همچنیـن دارای سـه نفـر عضـو فدراسـیون سـرآمدان ایـران می‌باشـد.
پژوهش‌هــای بنیــادی کیفیــت محــور بــرای تولیــد علــم و گســترش مرزهــای دانــش بــا رویکــرد چــاپ مقالــه در مجـلـات معتبــر داخلــی و خارجـی یکی از برنامه‌های راهبردی این دانشگاه در حوزه پژوهش و فناوری است .
دانشگاه کردستان در .../.../... به لیست مشتریان سامانه مدیریت امور پژوهشی ژیرو پیوست و ما در ژیرو افتخار این را داشته‌ایم که با این دانشگاه همکاری داشته باشیم.
مرجع: سایت دانشگاه کردستان

 
 

سامانه مدیریت امور پژوهشی

مدیریت آسان تمامی فعالیت‌های پژوهشی شما

امکانات سامانه

سامانه مدیریت محتوای ژیرو

ساخت ساده و سریع، سایت و پرتال‌های سازمانی

بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی و فنی

بر اساس استانداردها و تکنولوژی‌های روز دنیا

امکانات سامانه

سامانه ژیرو کنفرانس

ساماندهی یکپارچه

کنفرانس‌ها، همایش‌ها و رخدادها

امکانات سامانه

سامانه مدیریت امور ادارات

وزارت آموزش و پرورش

شرکت آب و فاضلاب

صندوق بیمه کشاورزی اداره کار و امور اجتماعی اطلاعات بیشتر
COPYRIGHT © 2006-2021 Jiro. All rights reserved